Referencie za rok 2019 (2) - Betonmash.EU

Prejsť na obsah
Referencie
Referencie rok 2019 (2)
26.04.2019
Betonáreň Granite-60D dodávaná do regiónu Vinnytsia pre výrobcu stavebných materiálov
                                                       
Najpredávanejšia betonáreň Granit-60D vyrobená spoločnosťou Betonmash bola dodaná do regiónu Vinnitsa pre zákazníka - výrobcu stavebných materiálov.
18.04.2019
Spoločnosť „Betonmash“ dodala pre zákazníka betonáreň „Granit-60“ do betonárne Vladimir-Volynskiy
                           
Na základe zmluvy spoločnosť Betonmash dodala pre zákazníka do betonárky Vladimir-Volynskiy „Granit-60“ s kapacitou 60 metrov kubických betónu za hodinu.
Vybavenie betonárne miešadlom na miešanie betónu úplne uspokojilo požiadavky zákazníka na technický projekt dodávky vysoko kvalitného betónu.
Inštaláciu a uvedenie do prevádzky dávkovacieho závodu Granit-60 dokončili odborníci spoločnosti Betonmash PJSC v čo najkratšom čase.
Stavebná sezóna je otvorená!
11.04.2019
Bola vyrobená a odoslaná dávka spaľovacích vozíkov Betonmash
                           
V Chao „Betonmash“ pre veľký banský a spracovateľský závod z Krivoj Rog sa vyrobila dávka pražiacich vozíkov (paliet), na ktoré sa naložia surové pelety na ďalšie kalenie praženia. Palety sú inštalované na koľajniciach pece a pohybujú sa po koľajniciach na štyroch valcoch, ktoré vytvárajú súvislé roštové pole.
10.04.2019
Vyhrievané závitovkové podávače sa vyrábajú pre výrobcu strešných materiálov z Charkova
                          
Vyhrievané závitovkové podávače boli vyrobené pre nášho stáleho partnera, výrobcu strešných krytinových materiálov z Charkova, v spoločnosti Betonmash PJSC. Tento komplex cyklických podávačov šnekov poskytuje ohrev sypkých materiálov na vopred stanovenú teplotu procesu a môže tiež sušiť piesok.
10.04.2019
Spoločnosť Betonmash sa zúčastnila Jarného fóra o výstavbe vo Ľvove
                                             
V dňoch 2. - 5. apríla sa vo Ľvove uskutočnilo Jarné stavebné fórum - najväčšie stavebné podujatie na západnej Ukrajine, ktoré spája všetky hlavné oblasti priemyslu a demonštruje nové úspechy stavebného priemyslu na Ukrajine a v celom svete, pričom ukazuje celý stavebný cyklus od architektonického návrhu až po finálnu stavbu zariadenia.
V rámci fóra sa konala medzinárodná výstava „StroyExpo-2019“, na ktorej obchodný riaditeľ PJSC „Betonmash“ Sergey Zimbrovsky a zástupca vedúceho oddelenia marketingu a predaja Maxim Litvinov predstavili hosťom a účastníkom výstavy nový vývoj „Betonmash“.
10.04.2019
„Betonmash“ na stránkach časopisu „Aspekty stavby“
                                   
Vyšlo nové číslo časopisu „Aspekty stavby“ . Ponúkame vám, aby ste sa oboznámili s publikáciou na stránkach časopisu o nových projektoch a súčasnom vývoji vybavenia PJSC „Betonmash“ pre výrobcov stavebných materiálov.
Užite si čítanie!

28.03.2019
Obuvové brzdy vyrobené spoločnosťou PJSC „Betonmash“ boli odoslané do zákaznícko-metalurgického závodu z Mariupolu
                                                      
Pre hutnícke zariadenie z Mariupolu boli dopravené čeľusťové brzdy s jednosmerným elektromagnetom pre kladku s priemerom 600 mm.
Hlavnou výhodou brzdových čeľustí tejto štandardnej veľkosti vyrobených spoločnosťou PJSC „ Betonmash“ je to, že odlievaním sa získali časti tela zložitej konfigurácie. To zaisťuje potrebnú tuhosť a odolnosť proti vibráciám, správnu vzájomnú  polohu spojovaných dielov a vysoko kvalitnú činnosť mechanizmov produktu.
Brzdy sa používajú na zastavenie a udržanie hriadeľov mechanizmov v brzdenom stave, keď elektromotor nebeží.

27.03.2019
Betonáreň „Granit-60D“ vyrábaná spoločnosťou „Betonmash“ bola dodaná do Dnepropetrovskej oblasti
                                       
Betonáreň „Granit-60D“ s preskakovaním inertných materiálov a hodinovou kapacitou 60 cu. m betónu , ktorý bol dodaný do Dnepropetrovskej oblasti pre dlhodobého partnera spoločnosti PJSC „ Betonmash “ - podniku stavebného priemyslu na výrobu vysokokvalitných betónových zmesí a penového polystyrénu, začína svoju prácu.
Inštalačný dozor a uvedenie do prevádzky betonárne boli úspešne ukončené odborníkmi spoločnosti Betonmash. Toto je už štvrtá betonáreň, ktorá bola spoločnosti poskytnutá. Zákazník je už dlho presvedčený o vynikajúcej kvalite zariadení Betonmash a plánuje vážne zvýšenie výrobnej kapacity.
25.03.2019
Pozývame vás na stánok „Betonmash“ v rámci výstavy „StroyExpo-2019“ vo Ľvove
                      
2. - 5. apríla sa vo Ľvove uskutoční jarné stavebné fórum , v rámci ktorého vám budú predvedené ukážky inovatívnych úspechov v stavebníctve a na stánkoch účastníkov sa budú konať majstrovské kurzy.
Pozývame vás na návštevu stánku č. 39 PJSC „Betonmash“ na výstave „ StroyExpo-2019 “, kde môžete získať rady o akýchkoľvek otázkach týkajúcich sa potrebného vybavenia. Najprijateľnejšou možnosťou budú skúsení špecialisti, zameraní na vaše želania a zohľadnenie technologických možností výroby.
Miesto :
Ľvov, ul. Shchiretskaya, 36 (VC Yuzhny-EXPO)
19.03.2019
Práce na izolácii betonárne „Object-35“ sú ukončené
                                                      
V Dnepropetrovskej oblasti boli dokončené práce na opláštení novej betonárne na mieste vyrobenej spoločnosťou PJSC „ Betonmash “ - „Object-35“ s kapacitou 35 metrov kubických betónu za hodinu . Krytie zariadenia umožňuje zahájiť výrobu betónu aj pri malých mínusových teplotách, chráni pred atmosférickými zrážkami, uľahčuje vykonávanie prác na opravách a servise zariadenia.
Telefónne kontakty podľa jazyka:

+421 911 780 780 (SK,CZ,HR)
+421 911 780 780 (DE,PL,SR)
+421 907 794 498 (EN)
Prometal Slovakia
903 01 Senec
Slovensko
prometal@prometal.sk
Telefónne kontakty podľa jazyka:

+421 948 848 200 (SK,CZ,HR)
+421 911 780 780 (DE,PL,SR)
+421 907 794 498 (EN)
Návrat na obsah